Homo homini lupus est (guzj) wrote,
Homo homini lupus est
guzj

Бандерштат-2010


56.84 КББагато читачів цього блогу були учасниками всеукраїнського фестивалю музики та мистецтва "БАНДЕРШТАТ" який присвячений пам'яті Степана Бандери. Національний Альянс проводить його вже вчетверте і треба відзначити, що минулорічний фестиваль відвідали більше 7 000 українців. За ці роки хедлайнерами фестивалю були такі відомі гурти як АННА, Кому Вниз, Роллікс, MAUZER, Тартак. В принципі протягом всього часу оргкомітет справлявся зі своїми обов'язками, а влада як обласна так і міська підпирали захід фінансово, благо лобістська група місцевих бандерівців знала як і на кого впливати. Прошу ознайомитись з відео та фотоматеріали попередніх років.

Цього ж року місцеві прислуговувачі Януковича вирішили бойкотувати фестиваль відмовивши у фінансуванні. Але коса найшла на камінь - депутати Волинської обласної ради зобов'язали облдержадміністрацію вишукати частину коштів для проведення фестивалю. Цей крок облради був сприйнятий чиновниками адміністрації в штики, але з точки зору чинного законодавства рішення найвищого органу місцевого самоврядування області для них закон і вони повинні його виконати. Під час сьогоднішніх переговорів виявилось, що прислужники Партії Регіонів цього робити не збираються і відповідно йдуть на порушення чинного законодавства.

Наші дії прості і ясні - Національний Альянс та наші однодумці будуть воювати і переконаний доб'ються свого, адже правда на нашій стороні. Напрямки нашої дії будуть різними: від звернень в прокуратуру, щодо притягнення до кримінальної відповідальності окремих чиновників до їхнього звільнення з займаної посади. Найближчим часом оргкомітет фестивалю в складі 50-60 осіб разом з членами Братства ветеранів ОУН-УПА проведе бандерівську бесіду з губернатором у його ж кабінеті. Як крайній варіант спробуємо провести фестиваль під стінами ОДА...

Ви запитаєте чому ми українські націоналісти вимагаємо від нинішньої окупаційної влади фінансування бандерівського фестивалю? Чому ми навпаки не відмежовуємось від чинної влади? Тому, що наша тактика є найбільш виграшною, від нас саме чекають абстрагування від нинішніх посадовців, що живуть на наші з Вами податки. Правильною стратегію поведінки націоналістів в цій ситуації є робота над тим аби заставити владу не лише ПІДТРИМАТИ але й ФІНАНСУВАТИ заходи, що направленні на вшанування пам'яті провідника Степана Бандери та й в цілому визвольної боротьби ОУН та УПА. І саме тоді коли влада буде змушена це робити ми українці будемо мати шанс зберегти свої національні позиції, а вже завтра взяти реванш у прислужників Москви.

Фестиваль відбудеться в будь-якому випадку, адже для його проведення мобілізовані сили Луцької міської ради керівник якої має патріотичні погляди, а також ряду бізнесменів та підприємців які вважають за честь допомогти фестивалю у складну хвилину.

А Вас друзі запрошую зазирнути на сайт фестивалю "Бандерштат-2010", а також персонально його відвідати, прихопивши своїх друзів та подруг.

За декілька днів буде відома остаточна програма фестивалю та основні виконавці. Обов'язково повідомлю Вас про це.


p.s. Прошу підримати фестиваль і поставити собі у блог цей банер!

175.38 КБ

Код банера:

Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 18 comments