Homo homini lupus est (guzj) wrote,
Homo homini lupus est
guzj

Зціпити зуби і наступати!

38.68 КБ

Вночі рушаю до Києва для участі в опозиційній акції, як і багато з Вас.

І знову чую одні і ті ж мантри: акція нічого не досягне, це пустий випуск пару, лідери опозиції не здатні запропонувати адекватних рішень та візій, все це в пусту, ми нікому не віримо, перспектив перемогти режим не має.

НАРОД, ОТ СКАЖІТЬ, А ЩО ВИ ХОЧЕТЕ? Аби завтра ми взяли штурмом Банкову чи Грушевського? Чи підвісили на березі вниз головою Януковича чи Азарова? Ви хочете почути на мітингу план розвитку країни на 20 років вперед? Він потрібен, але при чому тут мітинг? Що ще? Якого результату Ви хочете від протестного мітингу де зберуться декілька десятків тисяч українців, що маніфестують проти влади окупантів?

Тільки не треба ля-ля про готовність до збройного заколоту, Янукович вже три роки при владі і нічого подібного не було і я так розумію не планується)

Ну давайте заглянемо в історію. Я долучився до громадсько-політичного руху у 1999 році і вже через рік розпочалася малочисельна, але наступальна акція "Україна без Кучми!", на жаль її не підтримало українське суспільство, але вона дала сигнал, що в Україні є радикальна опозиція. Далі акція "Повстань Україно!" яка зібрала у Києві десятки тисяч протестантів, об’єднала всіх незгідних з режимом Кучми – Ющенка, Тимошенко, Мороза і навіть продажного та антиукраїнського Симоненка. Далі було "Співоче поле" де ми десятитисячними колонами пройшли по Києву до ЦВК. Далі десятки інших заходів і мітингів і лише в листопаді 2004 року Помаранчева революція. Детальніше...
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment